کوردستان فردا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۲

با گران فروشی و احتکار در بوکان برخورد می‌شود

رئیس اتاق اصناف شهرستان بوکان گفت: بازرسان به صورت مستمر از سطح واحد های صنفی بازار بوکان بازدید و با هر گونه تخلفی از جمله گران فروشی و احتکار به شدت برخورد می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان ، حسن صناعتی در گفت وگو با خبرنگار کانی پرس گفت: با توجه به هماهنگی ها فی ما بین اتاق اصناف ، تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و اداره صنعت ، معدن و معدن هیچ مشکلی برای تامین اقلام و اجناس مورد نیاز مردم وجود ندارد.

وی بیان داشت: بازرسان این ستاد به صورت مستمر از سطح واحدهای صنفی بازار بوکان بازدید و با هر گونه تخلفی از جمله گران فروشی و احتکار به شدت برخورد می کنند.
صناعتی افزود: تخم مرغ نیز متاسفانه به دلایل کاملا روشنی با افزایش قیمت رو به رو بوده و این مهم تنها مختص به بوکان نیست بلکه در سراسر کشور این مهم اتفاق افتاده ولی ما تمام تلاشمان این است که در این شرایط با احتکار کنندگان و گران فروشان بازار به شدت برخورد کنیم.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بوکان عنوان کرد: از تمام همشهریان بوکانی درخواست می کنیم در صورت داشتن اخباری مبنی بر احتکار کالاهای اساسی توسط فروشگاه های مختلف موجود در بوکان و یا هر شخص دیگری در سطح شهر ما را از طریق شماره تلفن های ۱۲۴ (بازرسی صنعت ، معدن و تجارت) و ۴۶۲۲۱۱۰۸ اتاق اصناف به صورت شبانه روز با خبر کنند.