کوردستان فردا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷

برداشت های اصحاب رسانه در خصوص ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه

یادداشت ناصر حضرتی پر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در خصوص برداشت های اصحاب محترم رسانه در خصوص ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه

بسمه تعالی
در مصاحبه مطبوعاتی امروز که به میزبانی خانه مطبوعات استان برگزار گردید بیش از دوساعت در ارتباط با لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور و جایگاه استان در لایحه و نیز شاخصهای توسعه استان توضیحات مفصلی را برای اهالی رسانه بیان کردم.
در انتهای جلسه و در پاسخ به سئوال خبرنگار محترمی در خصوص چگونگی بهره مندی نیروهای قرارداد کار معین از فوق العاده ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه گفتم در این خصوص با امضای استاندار محترم نامه ای را به سازمان اداری و استخدامی کشور نوشته ایم تا مجوزهای لازم تا زمان اعلامی از طرف استاندار محترم اخذ شود.
متاسفانه این موضوع با تعابیری از قبیل آب پاک سازمان مدیریت و برنامه ریزی روی دست کارکنان قراردادی و دیگر تیترهای مبهم و سوگیرانه انعکاس یافته که صحیح نمی باشد و صرفا” برداشت و تیترگزینی آن رسانه یا رسانه های محترم بوده است.
بی هیچ تردیدی این سازمان در کنار مدیران عالی استان از هیچ کوششی برای ارتقاء سطح معیشتی کارکنان محترم به ویژه کارکنان قرارداری فروگذار نخواهد کرد.
طبیعتا” اقدام حرفه ای همراه با وفاداری به اصل خبر در عرصه رسانه به ویژه رسانه های استان باعث اعتلای بیش از پیش مطبوعات و خبرگزاری ها و رسانه های مجازی آذربایجان غربی خواهد بود.
ناصر حضرتی پر