کوردستان فردا
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۵

تماشای رایگان بازی تیم های داماش گیلان و سردار بوکان

تماشای بازی تیم های فوتبال داماش گیلان و سردار بوکان در چارچوب مسابقات لیگ دسته دوم کشور رایگان اعلام شده است.

مدیر رسانه ای باشگاه داماش اظهار کرد: با توجه به حساسیت بازی تیم های فوتبال داماش گیلان و سردار بوکان و طی هماهنگی با هیات فوتبال استان، تماشای این بازی برای طرفداران رایگان اعلام شد.
میثم محبوب افزود: تیم های فوتبال داماش گیلان و سردار بوکان عصر امروز (دوشنبه ۲۱ اسفند ماه) در هفته سوم از مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته دوم کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.
وی از هواداران پرشور داماش گیلان خواست همانند گذشته در بازی برابر سردار بوکان نیز از تیم خود حمایت کنند .
تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله مقدماتی مسابقات لیگ دسته دوم کشور با کسب عنوان دوم گروه خود ، به مرحله نهایی این دوره از رقابت ها صعود کرد. این تیم در مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته دوم کشور در گروه دوم با تیم های شهرداری بندر عباس، نفت و گاز گچساران، پالایش نفت آبادان، شاهین شهرداری بوشهر و سردار بوکان هم گروه است.
در مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، ۱۲ تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که در نهایت تیم های اول هر گروه و برنده تیم های دوم ، به رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود می کنند.

** برتری تیم های بسکتبال بانوان رشت و رودسر در لیگ برتر گیلان
دور برگشت رقابت های بسکتبال قهرمانی لیگ برتر بانوان استان گیلان گرامیداشت شهدای سانچی، با پیروزی تیم های بیستون رودسر و شبستان رشت آغاز شد.