کوردستان فردا
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۲

کردستان فردا

سایت خبری_ تحلیلی کردستان فردا داری مجوز رسمی از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۹۴/۵۴۲۷ با رویکردی پژوهشی و انتقادی نسبت به مسائل منطقه‌ای و ایران در حوزه‌های مختلف امنیتی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.

کردستان فردا سعی دارد فراتر از هر نژاد، مذهب، فرهنگ و باوری در راستای تحقق صلح، بسط همزیستی مسالمت آمیز، گسترش گفتگو، تساهل و تسامح و بردباری در برابر دیگران، دفاع از آزادی‌های اساسی و حقوق بشر و حفظ کرامت انسانها قدم بردارد، ارزش‌هایی که در جهان امروز و بخصوص خاورمیانه بیش از هر زمانی دیگر به آنها نیاز داریم.

لازم به ذکر است این سایت تعلق و وابستگی به هیچ نهاد، سازمان، گروه و تشکیلات خاصی نداشته؛ کردستان فردا آماده دریافت هر ایده، نظر و پیشنهاد خلاقانه ای در چارچوب اهداف اعلام شده و نیز روند حرفه ای تر شدن و به روزتر شدن است.

کردستان فردا در حال حاضر تنها مطالب نوشته شده را به دو زبان کُردی – فارسی منتشر می کند. همچنین با توجه به استقرار سایت در ایران، رعایت قوانین ایران و عرف رسانه ای از جمله موارد مورد تاکید در انتشار مطالب، اخبار، گزارش‌ها، تصاویر و دیدگاه‌های مختلف است.

در پایان تاکید می شود همکاری با کردستان فردا شامل هزینه و نیز درآمد نخواهد بود.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: آزاد حاجی غفوری بوکانی

آدرس دفتر: آذربایجان غربی، بوکان، چهارراه شهرداری، روبه رو بانک رفاه، ساختمان سینا

ایمیل سایت: kurdistanefarda@gmail.com

تلفن:

تلگرام: kurdistanefarda@