کوردستان فردا
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲

قهر خدا و قعر جهنم در انتظار آن نمایندگان منفعت طلب در مجلس!!

محمد قادرمرزی

متاسفانه هنگامی که نمایندگان مجلس بعنوان وکیلان و موردوثوقان مردم در مجلس، به دنبال منفعت طلبی خود باشند؛ دقیقا مصداق این ضرب المثل مشهور را پیدا خواهند کرد که ” گر بگندد چیزی به آن نمک می زنند ، وای به روزی که خود نمک بگندد ” آیا شان مجلسی که باید در راس امور باشد؛آنقدر پایین آمده است ، که برخی از نمایندگان آن نقش دلالان چیره دست در دادن پستهای مدیریتی و یا معامله گران ماهر در استیضاحهای نمایشی باشند.
آیا این مردان تشنه قدرت شعارهای ایام انتخاباتی خویش را فراموش کرده اند که حنای شعار پوپولیستی خدمت صادقانه به مردم در نزدشان اینقدر رنگ باخته است؟!
چرا برخی از نمایندگان مردم در مجلس با طعم منفعت طلبی به کلی از مسیر خدمتگزاری خارج شده اند و با تمامی تلاش سعی دارند تا با حرکات عوامفریبانه مردم را برای کسب چند رای بیشتر فریب دهند؟!
آیا اینان به تفاوت بین کسب رای از طریق حلال و حرام پی نبرده اند؟ آیا اگر رای آنان در زمان موفقیتشان هم حلال بود چنین گرفتار وسوسه های شیطانی می شدند؟
ایکاش برخی از این نمایندگان مردم در مجلس نقش و وظیفه واقعی خود یعنی قانونگذاری را به انجام می رساندند، نه اینکه یکی نقش شهردار شهرش را بازی کند و دیگری نقش رئیس کمیته امداد و آن یکی هم رئیس بهزیستی و مهمتر اینکه این مسجد و آن مسجد و این روستا و آن روستا به دنبال حرکات و اعمال پوپولیستی و عوامفریبانه باشند.
اگر نماینده ای واقعا در عمل به وظیفه اصلی و قانونی خویش عمل نماید، قطعا در پویش لیست‌ ” نمایندگان محتاج بنرهای تبلیغاتی و نمایشی ” قرار نمی گرفت!!
نمایندگانی که هرازگاهی با نصب بنرهای تشکر از خود می خواهند به نوعی به مردم میزان دلسوزی و عملکرد خود را نشان دهند؛ در حالیکه یک نماینده مقتدر در مجلس کارش آسفالت کردن و گازکشی و ساختن جاده روستایی، شرکت در مجالس عزاداری نیست، کار یک نماینده واقعی دعوا با وزیر و استاندار بر سر جابجایی یک نفر آبدارچی و یا مدیران شهرستانی نیست!!
اما متاسفانه برخی از این نمایندگان تنها چیزی که دنبالش نیستند حضور در مجلس و استفاده از جایگاه ویژه خویش جهت توسعه استان می باشد!!
در پایان قابل توجه آن عده از نمایندگان منفعت طلب که تنها نگاهشان به صندلی مجلس کسب زر و زور و بهره گیری از رنگین کمان رانتها است، از آن روزی بترسید که در محضر خدا شما را بخاطر خیانت به اعتماد مردم مجازات کنند؛ بدون شک قهر خدا و قعر جهنم در انتظارتان است