کوردستان فردا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳

چیدمان مدیریتی آقای استاندار

فضول محله

شنیده ها(شایعات) از پشت درب های همیشه بسته اداره استاندار کردستان خبر از هفته ای مالامال از تغییرات و کوچ فرمانداران استان می دهد به نحوی که گوئی کارنامه درخشان این به نام فرمانداران در شهرهائی که فعلا مسئولیت دارند آنقدر درخشان بوده که همراه خود به شهرهای دیگر استان، توسعه و آبادانی را به ارمغان می برند.
البته نباید از کارنامه های درخشان این فرمانداران گذشت از جمله شاهکار این مسئولان دولتی می توان به زندانی کردن منتقدین، افتتاح خیابانی یکطرفه و صدالبته وعده های تاسیس بازارچه مرزی در مدت ده روز خبر داد
بعد از ماه ها انتظار و اعتراض، گویا گوش مسئولان امر صدای مردم را نمی شنود و یا اینکه تمایل به شنیدن ندارند به این معنی که خود را به نشنیدن زده اند و در نظر دارند فرماندار فعلی دیواندره را که در کارنامه شهرداری خود در مریوان خودسوزی یک شهروند را به ثبت رسانده و…. را به مریوان ببرند با ذکر اینکه ایشان چهره ای غیر بومی هستند، باشد قبول حضور این چهره فرهیخته را عامل افتخار می دانیم با این شرط به ازای هر نیروی غیر بومی که در استان کردستان پست می گیرند در استانهای این به نام مدیران یک نیروی کردستانی را به عنوان مدیر معرفی کنید تا کردستان بازنده میدان نباشد.
یا اینکه کارنامه آقای دادور بزرگوار در کمتر از یکسالی که در شهرستان سروآباد بودند چه بوده که قرار است به دهگلان نقل مکان کرده و مدیریت مدرن را به این شهر ببرند شاید ایشان همان خیابان یکطرفه ای را که آقای فرماندار فعلی افتتاح کردند قرار است دو طرفه کنند.
باری به هر جهت از لپ لپ آقای استاندار و تیم همراهش نوید توسعه و تغییر به مشام نمی رسد هرچه هست جابجای مدیرانی است که کارنامه درخشانی ندارند و قرار است با تغییر پوست در ساختاری نوین، البته انتظار بیشتری هم نمی رود چون ایشان کوزه گر باشند بدون شک ما کوزه سالم نخوهیم داشت.