کوردستان فردا
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲

گمنامی تیم سردار بوکان

رضا درویش خبرنگار ورزشی گفت: اصلاً این تیم را نمی شناسم اما قطعاً سرمربی تیم اطلاعاتی جسته و گریخته از این تیم به دست آورده و تیم سایپا برای مسابقه با آن آماده می کند. البته بوکان در لیگ دسته دوم است و بازی هایش کمتر دیده شده است. اما اگر هواداران این تیم هم زیادتر از ۱۰ درصد به ورزشگاه بیایند ما از آنها استقبال می کنیم و مشکلی از این بابت نداریم.

وی در مورد شرایط تیم فوتبال سایپا گفت: تمرینات خوبی انجام داده ایم و آماده مسابقه در جام حذفی هستیم با یک تیم لیگ دسته دومی بازی داریم که امیدوارم بازیکنان غافلگیر نشوند. زیرا در جام حذفی یک اشتباه ممکن است آخرین اشتباه باشد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد اینکه چطور این باشگاه با وجود پراید ۴۰ میلیون تومانی دچار مشکل مالی است، گفت: پراید ۴۰ میلیون تومانی در بازار آزاد به فروش می رسد و پولی از فروش خودرو با این قیمت به شرکت سایپا نمی رسد زیرا گروه خودروسازی پراید را با قیمت مصوب به مشتری می فروشد ضمن اینکه ما باشگاه سایپا هستیم و خودرو نمی فروشیم یک بودجه نازل و محدودی داریم که با آن گذران می کنیم.

درویش در مورد گلایه های دایی در مورد مسائل مالی باشگاه نیز گفت: مربی هم حق دارد او باید در مورد کارهای فنی و تاکتیکی با بازیکنان صحبت کند اما گاهی مجبور می شود نیمی از وقتش را پاسخگوی مسائل مالی به بازیکنان کند.