دوشنبه, 05 فروردين 1398

با صدور اطلاعیه های هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع بارش همراه با وزش باد و در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف از بعد ظهر امروز یک شنبه 4 فروردین تا سه‌شنبه 6فروردین ماه و احتمال وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها، شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان به کشاورزان، عشایر و گردشگران و اهالی وساکنین محترم روستاههای همجوار رودخانه سیمینه روزد و زرینه رود و مسیل ها هشدار داد.

به گزارش کردستان فردا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی روز یکشنبه در آیین رونمایی از این بالگرد گفت: این استان دارای مناطق صعب العبور زیادی است که این مناطق نیاز به راه اندازی اورژانس هوایی در استان را ضروری می کرد.


فدراسیون دمکراتیک شمال سوریه ــ موجودیت سیاسی کردها در سوریه ــ باید به دلایل زیر، بیدرنگ تصمیم ترامپ درباره پذیرش الحاق بلندیهای جولان به اسرائیل را نفی و بر سوری بودن این ارتفاعات تاکید نماید.

رادنیا استاندار کوردستان در احکام جداگانە، کامیار میرزایی را به عنوان سرپرست فرمانداری #سروآباد و محمد امین‌زاده را به عنوان سرپرست فرمانداری #بانه منصوب کرد.
وی همچنین کوهسار دادور را در سمت سرپرست فرمانداری #دهگلان و آرتیکاس اقبال را به عنوان سرپرستی فرمانداری #مریوان منصوب نمود.

بارندگی شدیدی که از عصر یکشنبه 26 اسفند ماه سال گذشته در مازندران آغاز شد، به جاری شدن سیلاب در چند شهرستان مرکزی و شرق این استان انجامید به طوری که 6 هزار و 200 واحد مسکونی خسارت دیده‌اند، همچنین مسدود بودن راه روستایی و رانش و ریزش بزرگترین مشکل پس از سیل در این استان محسوب می شود.

رحیم زارع، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

 افرادی که حقوق بالای ۵ میلیونی داشته و هنوز یارانه می‌گیرند و افراد فوت شده‌ای که هنوز یارانه آنها برقرار است جز سه دهکی خواهند بود که یارانه آنها قطع می‌شود.

 

مقالات دیگر...

پیشخوان روزنامه ها

وضعیت آب و هوا

نظرسنجی

آیا از عملکرد شهرداری بوکان رضایت دارید؟