چه جریانی نمی‌خواهد زاینده رود زنده شود؟
تاريخ:  دوشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ کد مطلب :  276968
یک عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: این چه جریانی است که نمی‌خواهد زاینده رود زنده شود؟ این چه جریانی است که نمی‌خواهد مهم‌ترین خواسته مردم اصفهان تحقق یابد و نمی‌گذارد مسئولان آبی استان هماهنگ شوند؟ چرا نمی‌گذارند این پروژه حیاتی فلات مرکزی به نتیجه برسد؟

به گزارش کزدستان فردا، پورمحمد شریعتی‌نیا امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: خشکسالی از یک سو و سومدیریت از سوی دیگر زاینده رود را از اصفهان دریغ کرده است. هرچند دلسوزان طی سال‌های قبل بارها و بارها پیشنهادهایی داده‌اند.

وی افزود: بحث باران مصنوعی موضوع جدی است، اما متاسفانه برای سرمایه گذار آن سنگ اندازی هایی می‌شود و نمی‌دانم چرا این پروژه اجرا نمی‌شود. جریانی است که نمی‌خواهد زاینده رود زنده شود؟ چرا نمی‌خواهد مهم‌ترین خواسته مردم اصفهان تحقق یابد و نمی‌گذارد مسئولان آبی استان هماهنگ شوند؟ چرا نمی‌گذارند این پروژه حیاتی فلات مرکزی به نتیجه برسد؟

اصفهان باید بحث شادی را جدی بگیرد

هم چنین فریده روشن، عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ما باید بحث شادی را جدی بگیریم چراکه امروز استرس و آشفتگی موجب افزایش آمار طلاق، نزاع و ... در شهرهای کشور به خصوص اصفهان شده است.

وی افزود: خانواده شاد همواره اعتماد به نفس و انسجام بالاتری دارد. اتمسفر شادی نه تنها ضامن بقا هر شهر بلکه موجب کارآمدی و پیشرفت شهر نیز می‌شود. مردم باید شادی را بیاموزند و نهادینه کنند. اصفهان نباید سومین شهر افسرده ایران باشد.

به گزارش ایسنا، حدود سه ماه از آخرین آبگیری زاینده رود می گذرد.

منبع: ایسنا


کلید واژگان : 
زاینده رود، زنده، جریان

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظرات کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد  

نام: *
پست الکترونیکی:
نظر شما: *

متن امنیتی
 یادداشت و مقالات

 خط داغ

 تازه ترین عناوین

 پر بیننده ترین ها

 کوردنامه

 روزنامه های سراسری

 ماهنامه بوکانصفحه نخست  |  آرشیــو  |  درباره ما  |  ارتباط با ما

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا توسط شرکت کیهان افزار