به گزارش کردستان فردا به نقل ایسنا، منطقه کردستان، حسین فیروزی، شامگاه شنبه(6 آذر95) در نشست معاون دولت، مجلس و استان‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با فعالان حوزه  ICTکردستان، اظهار کرد: شعار دولت یازدهم همواره ایجاد دولت الکترونیک بوده و برای اجرای آن نیز گام‌های اجرایی به استان‌ها ابلاغ شده است.
وی افزود: این مهم قرار بود در سال‌های 94، 95 و 96 اجرایی شود که بخشی از گزاره‌های اجرایی و عملیاتی آن به دلیل منابع اعتباری محدود اجرا نشده است.
معاون منابع انسانی استاندار کردستان با اشاره به اینکه برای اجرای شعار دولت الکترونیک شفافیت و تقسیم کار مشخصی بین دستگاه‌های اجرایی وجود ندارد، از معاون وزیر ارتباطات خواست تا آن را پیگیری کند.
فیروزی با اشاره به اینکه در وزارتخانه برخی ذهنیت‌ها هنوز برای اجرای این شعار آماده نیست، ادامه داد: از مدیران می‌خواهیم بستر کار خود را بر این امور قرار دهند.
وی جلوگیری از فساد، کمک به اجرای عدالت، چابک سازی امور در سیستم دولت، کاهش هزینه‌ها و ... را از جمله مزایای دولت الکترونیک برشمرد و افزود: بخشی از مشکلات اجرا نشدن این مهم، دولتی است و برخی از آنها بر عهده نخبگان این حوزه است.
معاون منابع انسانی استاندار کردستان از نخبگان استان خواست تا ذهنیت ایجاد دولت الکترونیک را در استان ایجاد کنند و افزود: نباید منتظر بمانید تا درخواست و مطالبات از طریق دولت شکل بگیرد.
وی بر جدیت در ایجاد دولت الکترونیک تاکید و خاطرنشان کرد: فعالان و نخبگان حوزه آی تی و آی سی تی در کردستان برنامه‌ای برای دولت الکترونیک دارند، آن را اعلام کنند تا از این طریق بخشی از موانع سیستم اداری رفع و تسهیل شود.
 یادداشت و مقالات

 خط داغ

 تازه ترین عناوین

 پر بیننده ترین ها

 کوردنامه

 روزنامه های سراسری

 ماهنامه بوکانصفحه نخست  |  آرشیــو  |  درباره ما  |  ارتباط با ما

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و اجرا توسط شرکت کیهان افزار