توقیف ۱۷۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در بوکان
توقیف ۱۷۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در بوکان
فرمانده انتظامی بوکان: در راستای ارتقای انضباط ترافیکی، تعداد ۱۷۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت هنجارشکن توقیف و اعمال قانون شدند

فرمانده انتظامی بوکان: در راستای ارتقای انضباط ترافیکی، تعداد ۱۷۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت هنجارشکن توقیف و اعمال قانون شدند

سرهنگ سلمان حیدری گفت : گاها مشاهده میشود تعدادی از رانندگان خودرو به صورت فاقد پلاک یا تغییر در وضعیت خودرو(تغییر ارتفاع) دستکاری اگزوز، تار نمودن شیشه ها(شیشه دودی)، رانندگی خطرناک،حرکات نمایشی و مسابقه در معابر شهری و… و یا راکبین موتورسیکلت بدون پلاک و یا ایجاد صدای نابهنجار و حرکات مخاطره آمیز اقدام به رانندگی و تردد در خیابان ها،جاده ها و سایر معابر می نمودند که موجب نارضایتی شهروندان عزیز می شود.

وی افزود: در راستای ارتقای انضباط ترافیکی و تلاش برای برقراری آرامش عمومی، موضوع برخورد با هنجارشکنان ترافیکی در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس بوکان گفت:با تلاش مامورین و همکاری و همراهی و حمایت خوب شهروندان محترم در سطح شهرستان ظرف پنج روز گذشته تعداد ۱۵۹ دستگاه خودرو و تعداد ۱۷ دستگاه موتور سیکلت به دلایلی که در بالا اشاره شد توقیف و به پارکینگ منتقل گردید.

این مقام انتظامی تصریح کرد :برخورد با نابهنجاری های ترافیکی یک خواست همگانی است و شهروندان محترم همیشه در مراجعه به یگانهای انتظامی و حتی در دیدگاه هایشان در فضای مجازی خواهان برخورد قاطعانه هستند و این برخورد قانونی، محدود به زمان خاص و مقطعی نیست و مستمرا ادامه دارد.

فرمانده انتظامی بوکان ادامه داد:طی پنج روز مذکور، بیش از ۳۰۰۰برگ به ارزش تقریبی یک میلیارد و دویست و سی میلیون ریال(۱۲۳میلیون تومان)برای تخلفات مختلف رانندگی(از جمله پارک های دوبلِ منجر به ایجاد ترافیک) در سطح معابر شهری ثبت شده است.

حیدری در پایان گفت: رعایت قوانین راهنمایی رانندگی بر مبنای احترام به حقوق و سلامت شهروندان تدوین شده است و باید همه باهم در خصوص ترویج فرهنگ رانندگی تلاش نمائیم .