ایا مسولین غیر بومی بوکانی امیراباد را فراموش کرده اند
ایا مسولین غیر بومی بوکانی امیراباد را فراموش کرده اند
هر اخباری را دنبال می کنیم مسول این شهر کاملا منطقه امیراباد با بیش از ۳۰/۰۰۰جمعیت فراموش کرده اند ، در حال حاضر هیچ طرح عمرانی در این منطقه در مرحله اجرایی نیست جز یک پارک که از سال گذشته در یک مسیر کاملا بدون کاربری در حال احداث است .

قابل توجه فرماندار، شهردار و راهنمایی و رانندگی

با سلام خدمت همه مخاطبان عزیز این رسانه واقعا هر اخباری را دنبال می کنیم مسول این شهر کاملا منطقه امیراباد با بیش از ۳۰/۰۰۰جمعیت فراموش کرده اند ، در حال حاضر هیچ طرح عمرانی در این منطقه در مرحله اجرایی نیست جز یک پارک که از سال گذشته در یک مسیر کاملا بدون کاربری در حال احداث است .

معضل ترافیک و سد معبر میوه فروشان خیابان شمس برهان به یک معضل حل نشدنی برای مسولین شهر بوکان تبدیل شده است ،ایا شما خبر دارید که تا حالا چند نفر در این ترافیک به بیمارستان نرسیده اند و #فوت کرده اند ، ایا شما خبر دارید که اجاره مغازه در امیراباد به بالاترین حد خود رسیده و خیابانهای ان در تسخیر میوه فروشان قرار گرفته است .

شهرداری بوکان در سال گذشته بیشترین درامد ساخت و ساز را در این منطقه داشته است و هیچ خدماتی را انجام نداده است /هم به دلار غیر مجاز و هم به صدور پروانه ساختمانی

واقعا ایجاد چند چراغ راهنمایی و رانندگی و ساماندهی یک خیابان که یک مامور سد معبر می تواند با حضور در محل این خیابان را ساماندهی کند کار بسیار سختی است .

عاجزانه از دادستان محترم این شهر درخواست می نماییم که به این موضوعات ورود کنند و دید مردم نسبت به مسولین را تغییر دهند