برخی قابلیت‌ها و امکانات گوشی آیفون SE 2021 منتشر شد
برخی قابلیت‌ها و امکانات گوشی آیفون SE 2021 منتشر شد

مطمئنا آیفون SE 2021 تا پیش از ماه آوریل سال جاری میلادی از راه نمی‌رسد، اما این دلیل نمی‌شود که تحلیل گران و افشا گران دست از تلاش برداشته و اطلاعاتی در مورد آن را با رسانه‌های خبری در میان نگذارند. خوشبختانه آخرین تصاویر منتشر شده از طرح مفهومی آیفون اس ای ۲۰۲۱، نشان دهنده […]

مطمئنا آیفون SE 2021 تا پیش از ماه آوریل سال جاری میلادی از راه نمی‌رسد، اما این دلیل نمی‌شود که تحلیل گران و افشا گران دست از تلاش برداشته و اطلاعاتی در مورد آن را با رسانه‌های خبری در میان نگذارند. خوشبختانه آخرین تصاویر منتشر شده از طرح مفهومی آیفون اس ای ۲۰۲۱، نشان دهنده برخی قابلیت‌ها و امکانات آن است که در این مطلب، آن‌ها را به صورت تفکیک شده مرور خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

اگر همواره به دنبال ارائه خلاقیت در طراحی آیفون اس ای جدید هستید، تصاویر کانسپت آیفون SE 2021 که توسط شخصی با نام Svetapple طراحی شده است را از دست ندهید. در ابتدای امر، زبان طراحی خانواده آیفون ۱۲ را می‌بینیم که به طرز شگفت انگیزی، روی این محصول به صورت کاملا درخشان خودنمایی می‌کند. نمایشگر تخت، لبه‌های تیز و حاشیه‌های بسیار کم اطراف صفحه نمایشگر، ترکیبی زیبا و جذاب را به نمایش می‌گذارد. در قسمت بالای نمایشگر، در گالری زیر، می‌توانید رنگ بندی در نظر گرفته شده توسط این طراح خوش سلیقه را مشاهده نمایید.

در طرح مفهومی آیفون اس ای ۲۰۲۱، شاهد یک پانچ هول دایره‌ای شکل در قسمت بالایی نمایشگر هستیم که محل قرارگیری دوربین سلفی این محصول است. البته این زبان طراحی، تا به حال در میان محصولات اپل رواج نداشته و برای نخستین بار است که چنین چیزی را در آیفون‌ها شاهد هستیم. همچنین در این طرح مفهومی، آیفون SE 2021 را در رنگ قرمز می‌بینیم که فوق العاده جذاب و هیجان انگیز است. در گالری زیر، می‌توانید تصاویر بیشتری از این طرح مفهومی را مشاهده کرده و مقایسه‌ای میان نسخه‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ اسمارت فون یاد شده را به عمل آورید.

در پشت بدنه این محصول، شاهد یک دوربین هستیم که معمولا برای گوشی‌های هوشمند با قیمت مقرون به صرفه، این استراتژی اتخاذ می‌شود. البته بعید به نظر می‌رسد که اپل برای ارائه این محصول، از زبان طراحی مشاهده شده در این تصاویر استفاده کند. بلکه احتمالا شاهد بدنه‌ای مانند آیفون XR، به همراه مشخصات سخت‌افزاری بروز خواهیم بود.

مطمئنا تا شهریور ماه سال آینده و برگزاری رویداد معرفی آیفون‌های ۲۰۲۱، خبرها و طرح‌های مفهومی زیادی پیرامون این محصولات در دنیای تکنولوژی منتشر خواهد شد. لذا باید منتظر بمانیم و ببینیم که کوپرتینویی‌ها برای گجت‌های جدید خود، چه سرنوشتی را رقم خواهند زد.