تیم استقلال و تجمع دوباره هواداران مقابل ساختمان این باشگاه
تیم استقلال و تجمع دوباره هواداران مقابل ساختمان این باشگاه

استقلال و تجمع دوباره هواداران مقابل ساختمان این باشگاه هواداران تیم فوتبال استقلال در پی حل نشدن مشکل استراماچونی برای بازگشت به ایران امروز (چهارشنبه) برای چندمین بار در این چند روز مقابل ساختمان باشگاه استقلال تجمع کردند.هواداران استقلال در این تجمع نسبت به مدیریت استقلال شعار دادند و استراماچونی را هم تشویق کردند.هواداران استقلال […]

استقلال و تجمع دوباره هواداران مقابل ساختمان این باشگاه هواداران تیم فوتبال استقلال در پی حل نشدن مشکل استراماچونی برای بازگشت به ایران امروز (چهارشنبه) برای چندمین بار در این چند روز مقابل ساختمان باشگاه استقلال تجمع کردند.هواداران استقلال در این تجمع نسبت به مدیریت استقلال شعار دادند و استراماچونی را هم تشویق کردند.هواداران استقلال برای چندمین بار در ۱۰ روز گذشته مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند.

به گزارش کردستان فردا  و به نقل از تسنیم، هواداران استقلال در روزهایی که آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی تیم محبوب‌شان قراردادش را فسخ کرد، مقابل ساختمان باشگاه تجمع کرده و علیه مدیران باشگاه شعار داده بودند.  روز گذشته نیز شماری از این هواداران به وزارت ورزش و جوانان رفته و آنجا نیز تجمع کردند.

امروز (چهارشنبه) نیز حدود ۱۰۰ هوادار بار دیگر مقابل ساختمان باشگاه جمع شدند تا اعتراض‌شان را به گوش مسئولان باشگاه استقلال برسانند.تیم استقلال از ساعت ۱۷:۳۰ فردا در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف ماشین‌سازی تبریز خواهد رفت.هواداران استقلال در این تجمع نسبت به مدیریت استقلال شعار دادند و استراماچونی را هم تشویق کردند. تعداد هواداران معترض حدود ۵۰ نفر بود.

باشگاه فوتبال استقلال ایران که به‌طور خلاصه استقلال ایران، استقلال تهران و استقلال نیز نامیده می‌شود یک باشگاه فوتبال  حرفه‌ای در ایران است که در چهارم مهر ۱۳۲۴ در شهر تهران بنیان‌گذاری شد. استقلال تا پیش از انقلاب ایران در ابتدا دوچرخه‌سواران و سپس تاج نام داشت.

استقلال بازی‌های خانگی خود را در ورزشگاه آزادی در غرب تهران انجام می‌دهد. این باشگاه در حال حاضر در لیگ برتر جام حذفی  ایران شرکت می‌کند و کهن‌ترین تیم هر دوی این جام‌ها است. رقبای اصلی استقلال در این دو جام تیم‌های پرسپولیس از تهران و سپاهان و ذوب آهن از اصفهان هستند. استقلال با هشت قهرمانی در لیگ‌های فوتبال ایران،دومین تیم پرافتخار لیگ سراسری ایران و با هفت قهرمانی پرافتخارترین تیم جام حذفی ایران است.

  • نویسنده : کردستان فردا
  • منبع خبر : تسنیم