دستگیری کلاهبردار ۲ هزار میلیاردی در میاندوآب
دستگیری کلاهبردار ۲ هزار میلیاردی در میاندوآب
فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با 2هزار میلیارد ریال کلاهبرداری در سطح شهرستان مياندوآب با همکاری پلیس آگاهی شهرستان یزد، خبر داد .

فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با ۲هزار میلیارد ریال کلاهبرداری در سطح شهرستان میاندوآب با همکاری پلیس آگاهی شهرستان یزد، خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “رحیم جهانبخش ”  در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی اقدام به کلاهبرداری تحت عنوان پیش فروش آپارتمان در سطح شهرستان میاندوآب کرده است، رسیدگی به موضوع، در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی و با تلاش های شبانه روزی پلیس، پس از هماهنگی قضائی، محل اختفاء متهم در  شهرستان یزد شناسایی و با همکاری ماموران پلیس آگاهی این شهرستان، متهم طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

سردار “جهانبخش” افزود: متهم در بازجویی های فنی و پلیسی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری و جعل امضا و اثر انگشت شکات و وکلای پرونده به مبلغ ۲هزار میلیارد ریال اعتراف و پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان خاطرنشان ساخت: شهروندان به این نکته توجه داشته باشند که به‌سادگی فریب وعده‌های پوچ و تبلیغات اغواکننده کلاهبرداران ، رسید سازهای سایت‌های جعلی و پیام‌ها و آگهی‌های منتشرشده در کانال‌ها و گروه‌های فضای مجازی را نخورده و هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.