سامسونگ با رنگی جدید، جان تازه‌ای به گلکسی واچ اکتیو ۲ بخشید
سامسونگ با رنگی جدید، جان تازه‌ای به گلکسی واچ اکتیو ۲ بخشید

ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2 میزبان رنگ جدیدی است.ممکن است بر اساس تصور برخی اهالی دنیای تکنولوژی، ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو ۲ سامسونگ کم کم به باد فراموشی سپرده شده باشد. اما این برند کره‌ای به تازگی با اضافه کردن رنگ جدیدی به این محصول، جان تازه‌ای به آن بخشیده است. با اضافه […]

ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2 میزبان رنگ جدیدی است.ممکن است بر اساس تصور برخی اهالی دنیای تکنولوژی، ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو ۲ سامسونگ کم کم به باد فراموشی سپرده شده باشد. اما این برند کره‌ای به تازگی با اضافه کردن رنگ جدیدی به این محصول، جان تازه‌ای به آن بخشیده است.

با اضافه شدن رنگ رز گلد به گلکسی واچ اکتیو ۲، این محصول از این پس در رنگ‌های زیر در دسترس خریداران خواهد بود:

  • Aqua Black
  • Cloud Silver
  • Gold
  • Pink Gold

همچنین رنگ بندی بندهای این ساعت هوشمند نیز به صورت زیر اعلام شده است:

  • سیاه
  • نقره‌ای
  • صورتی

این رنگ‌ها به صورت رسمی در کشور آمریکا به فروش می‌رسد. همچنین در حال حاضر، نسخه ادیشن گلکسی واچ اکتیو ۲ در مدل‌های زیر در فروشگاه‌ها به فروش می‌رسد:

  • Under Armour Edition
  • Golf Edition
  • Tom Ford Edition

اما نسخه جدید رز گلد گلکسی واچ اکتیو ۲ با بند فانتوم وایولت (Phantom Violet) همراه است. اگر بنفش رنگ مورد علاقه شماست، پس وقت آن رسیده تا سفارش خود را هم اینک ثبت کنید.

افرادی که تمایل به خرید این محصول را دارند، تنها امکان انتخاب رنگ جدید برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است. بلکه سامسونگ تخفیفی را نیز برای آن‌ها اعمال خواهد کرد. در حالت معمول، گلکسی واچ اکتیو ۲ با قیمت ۲۴۹٫۹۹ دلار در فروشگاه‌ها به فروش می‌رسد. اما هم اینک سامسونگ تخفیف ۱۵۰ دلاری برای این محصول در نظر گرفته و می‌توانید تنها با پرداخت ۹۹ دلار، این ساعت هوشمند را خریداری کنید.

مطمئنا تاریخ مصرف این محصول تا حدودی گذشته است. چرا که بر اساس اعلام خبرگزاری‌ها، ظاهرا باید منتظر رونمایی از نسخه جدید این ساعت هوشمند در سال جاری میلادی (۲۰۲۱) باشیم. پس ارائه تخفیف یاد شده، یکی از نکات مثبت برای فروش محصول و خالی شدن فروشگاه‌ها برای ورود مدل جدید خواهد بود.

شما هم اینک می‌توانید گلکسی واچ اکتیو ۲ را از وب سایت سامسونگ، آمازون یا سایر سایت‌هایی که با کمپانی سامسونگ هماهنگ هستند (مانند Best Buy)، سفارش دهید. البته شایان ذکر است که قیمت ساعت هوشمند یاد شده در سایت آمازون یا بست بای همان ۲۴۹٫۹۹ دلار است. پس بهترین گزینه برای خرید گلکسی واچ اکتیو ۲، وب سایت اصلی سامسونگ است.

به نظر می‌رسد که سامسونگ، زمان بسیار مناسبی را برای اضافه کردن رنگ جدید انتخاب کرده است. چرا که از نظر بسیاری از کارشناسان، گلکسی واچ اکتیو ۲ در حال فراموش شدن بود و حالا با ارائه یک آپدیت نرم‌افزاری و اضافه شدن قابلیت‌های جدید از یک سو و ارائه رنگی تازه و جذاب از سوی دیگر، این محصول مجددا بر سر زبان‌ها خواهد افتاد.