پیروانی :فوتبال ایران را نابود کردند اما مدیر باشگاه شدند
پیروانی :فوتبال ایران را نابود کردند اما مدیر باشگاه شدند

افشین پیروانی ، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز (دوشنبه) این تیم گفت: شرایط فعلی فوتبال ما به خاطر کسانی است که در دوره‌های پیش در فدراسیون بودند. مشاورانی داشتند که تصمیم‌گیرنده‌های اصلی بودند و پست‌های باشگاهی می‌گیرند که جای تعجب دارد.  مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مقصر شرایط فعلی فوتبال ایران کسانی هستند […]

افشین پیروانی ، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز (دوشنبه) این تیم گفت: شرایط فعلی فوتبال ما به خاطر کسانی است که در دوره‌های پیش در فدراسیون بودند. مشاورانی داشتند که تصمیم‌گیرنده‌های اصلی بودند و پست‌های باشگاهی می‌گیرند که جای تعجب دارد.

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مقصر شرایط فعلی فوتبال ایران کسانی هستند که در دوره‌های قبل در فدراسیون حکم مشاور را داشتند.

افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز (دوشنبه) این تیم اظهار کرد: تیم ما مستثنی از جامعه نیست و متاسفانه شرایط اقتصادی بدی در جامعه حاکم است. اکثر تیم‌ها مشکلات مالی دارند. همه دارند تلاش می‌کنند تا این مشکلات به حداقل برسد.

او درباره میزبانی هند در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: تصمیم‌گیرنده افراد دیگری هستند. ما باید قبل از تصمیم‌گیری رایزنی می‌کردیم و امکانات‌مان را ارائه می‌دادیم. کمبود امکانات باعث شد نتوانیم میزبانی را بگیریم. فکر می‌کنم می‌توانستند میزبانی گروه ما را به ایران بدهند. ما پرسپولیس هستیم و در سه سال گذشته دو بار فینالیست بودیم. هرجا بازی باشد می‌رویم تا ان‌شاءالله پیروزی‌هایمان را تداوم ببخشیم و نتایج دلخواه هواداران را بگیریم.

پیروانی اضافه کرد: سال سختی داشتیم. همه دست به دست هم دادیم که بحث کرونا آسیبی به تیم نرساند. به خاطر اعمال محدودیت‌ها پیش از سفر به قطر شاید یکسری از هواداران ناراحت شده باشند. تقاضا کردیم جلوی هتل و ورزشگاه نیایند. مجبور بودیم تا آسیبی به کسی نرسد. خیلی تلاش کردیم. مطمئن باشید در سال جدید باز هم تلاش می‌کنیم که آسیبی به کسی نرسد.

او درباره بازی با نفت مسجدسلیمان هم گفت: من فکر نمی‌کنم برنامه‌ای پربیننده‌تر از بازی پرسپولیس آن هم در پنجشبه آخر سال باشد. تعجب می‌کنم چرا بازی ما را به ساعت ۱۵ تغییر دادند. اگر خیلی اصرار دارند می‌توانند بازی را ساعت ۹ صبح برگزار کنند تا مردم بیشتر به کارشان برسند یا فضا برای هرچیزی که تلویزیون می‌خواهد نمایش بدهد باز شود. من این را یک بی‌احترامی می‌دانم. ما حق پخش که نداریم. من همیشه گفته‌ام در بحث تبلیغات محیطی باید حق را به حق‌دار بدهند. تیمی که ۴ سال است قهرمان می‌شود از این بابت یک ریال هم نگرفته است. همه‌اش می گویند بدهکارید. شفاف‌سازی کنند و درآمد و بدهی ما را مشخص کنند. اینکه بگویند بدهکارید را من به شخصه قبول نمی‌کنم. باید حق پرسپولیس را بدهند.

من واقعا تعجب کردم زمان بازی را به ساعت ۱۵ تغییر دادند. همه کار دارند می‌کنند. دارد به باشگاه بزرگ پرسپولیس و هوادارانش بی‌احترامی می‌شود. آقایانی که تصمیم‌گیرنده هستید کمی فکر کنید. اول ساعت بازی را به ۱۶ تغییر دادند. بعد الان قرار شده است ساعت ۱۵ بازی کنیم. هنوز هم جا دارد. می‌توانیم ۹ صبح هم بازی کنیم. به نظرم هدف فقط انجام مسابقات است. نباید تعجب کنیم چرا تصمیماتی گرفته می‌شود که به نفع فوتبالمان نیست.

پیروانی اضافه کرد:‌ من یک بحث دیگر هم دارم. شرایط فعلی فوتبال ما به خاطر کسانی است که در دوره‌های پیش در فدراسیون بودند. مشاورانی داشتند که تصمیم‌گیرنده‌های اصلی بودند و پست‌های باشگاهی می‌گیرند که جای تعجب دارد. در پولدارترین تیم ایران مدیر می‌شوند. بیایید جوابگو باشید. اگر حال و روز فوتبال ما این است شما مقصرید. شمایی که مشاوره می‌دادی و تصمیم‌گیرنده بودی! الان شرایط طوری است که همه دلواپس هستند. چرا تیم ملی باید بازی‌اش را در جای دیگری برگزار کند؟ باید تلاش و فکر می‌کردید. نه اینکه به اتاق‌های دربسته بروید. فدراسیون گذشته صد درصد مقصر بوده است. باید تلاش‌ می‌کردند که نکردند. یا بلد نبودند که الان شرایط این است.