قیمت بیت‌کوین دوباره رو به بالا شد
قیمت بیت‌کوین دوباره رو به بالا شد

قیمت بیت کوین پس از کاهش ۲۰ درصدی که در اوایل این هفته مشاهده شد، دوباره روند صعودی به خود گرفت.  طبق داده های پایگاه اینترنتی کوین دسک  CoinDesk، بزرگترین رمز ارز جهان روز پنجشنبه دوباره به کانال ۴۰ هزار دلاری که از نظر روانشناختی بسیار مهم است، صعود کرد. این ارز دیجیتال که حدود […]

قیمت بیت کوین پس از کاهش ۲۰ درصدی که در اوایل این هفته مشاهده شد، دوباره روند صعودی به خود گرفت.

 طبق داده های پایگاه اینترنتی کوین دسک  CoinDesk، بزرگترین رمز ارز جهان روز پنجشنبه دوباره به کانال ۴۰ هزار دلاری که از نظر روانشناختی بسیار مهم است، صعود کرد.

این ارز دیجیتال که حدود ۷۰ درصد از کل بازار رمزارزها را تشکیل می دهد تا ساعت ۱۰:۳۰ صبح جمعه به وقت گرینویچ به ۳۸۵۴۷ دلار کاهش یافت اما در بازه ۲۴ ساعته هنوز نیم درصد رشد نشان می دهد.

بیشتر رمز ارزهای اصلی دیگر نیز روز جمعه افزایش قیمت یافتند. دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان یعنی اتریوم نیز بیش از هفت درصد به قیمت آن افزوده شد.

بیت کوین از ابتدای سال تاکنون رکورد قیمت را یکی پس از دیگری شکسته است و هفته گذشته به بالاترین نرخ خود یعنی ۴۱،۹۴۰ دلار رسید.

این رمز ارز از روز یکشنبه شروع به سقوط کرد و روز دوشنبه با افت عمیق تری روبرو شد و در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته حدود یک چهارم ارزش خود را از دست داد تا معاملات به ازای هر بیت کوین به کمی بیش از ۳۰ هزار دلار برسد.